Ring oss! 033-44 44 55

Kontakta oss på Mickson

Kontakta oss på Mickson Företagsreklam om det är någonting du undrar över så ska vi göra vårt allra bästa att hjälpa till!

033- 44 44 55
info@mickson.com

Mickson Företagsreklam AB
Vegagatan 19
506 35 Borås
Org.nr: 556552-8295

Mikael Andersson
VD / Försäljning

Direkt: 033 - 340 12 30
Mobil: 0709 - 57 44 90
mikael@mickson.com

Sebastian Andersson
Försäljning

Direkt: 033 - 340 12 34
Mobil: 0709 - 57 44 94
sebastian@mickson.com

Maria Edentoft
Försäljning

Direkt: 033 - 340 12 96
Mobil: 0709 - 57 44 91
maria@mickson.com

Magnus Lindqvist
Försäljning

Direkt: 033 - 340 12 32
Mobil: 0709 - 57 44 93
magnus@mickson.com

 

Cherie Enhörning
Order

(Föräldraledig)

Direkt: 033 - 340 12 95
Mobil: 0709 - 57 44 95
cherie@mickson.com

Ingela Kroon Bylund
Webb / Order

Direkt: 033 - 340 12 33
Mobil: 0709 - 57 44 96
ingela@mickson.com

Gunilla Larsson
Webb / Order

Direkt: 033 - 340 12 31

gunilla@mickson.com